Life Work Enjoy
O nas
Facebook Instagram
One Wall Design
One Wall Design
Marka OneWallDesign™ to owoc współpracy doświadczenia z talentem i pasji z technologią. Doświadczenie techniczne, to dbałość o dopracowanie każdego szczegółu, dobór najlepszych technologii produkcji i brak kompromisów w uzyskaniu najwyższej jakości. Talent i kreatywność naszych artystów grafików, to esencja i nieoceniona wartość marki. Wzory naszych tapet poza dekoracją, stanowią wartość artystyczną. To autorskie, niepowtarzalne projekty współpracujących z nami architektów, grafików i ilustratorów. Ludzi z gruntownym wykształceniem artystycznym, pasją i niebanalnym, ekspresyjnym spojrzeniem na rzeczywistość. W swoich pracach stosują różne techniki i podążają różnymi drogami wyrazu artystycznego, aby każde wnętrze zamienić w fantastyczną podróż do nieodkrytych zakamarków wyobraźni. OneWallDesign™ to nowe podejście do klasycznego produktu, inna perspektywa kreowania przyjaznych, indywidualnych przestrzeni. Nec temere, nec timide idealnie definiuje naszą misję i cele.

» onewalldesign.com/pl/
RESTAURACJA THREE CHIMNEYS
Three Chimneys to industrialne miejsce ze smakami zaskakującymi i dopracowanymi ze szczególną starannością. Powstałe z pasji do jedzenia, dobrego smaku i przyjemności w spełnianiu kulinarnych fantazji. Restauracja prowadzona we francuskim stylu wykorzystuje wszystko co najlepsze w Polsce. Stawia na najlepsze naturalne produkty, używając przy tym francuskich metod gotowania. Lokal oferuje lunche oraz eleganckie i wytrawne menu. Dania można zamówić na wynos oraz z dowozem.

» Three Chimneys na facebooku
Restauracja THREE CHIMNEYS
FUJITSU GLOBAL DELIVERY CENTRE ŁÓDŹ
Fujitsu Global Delivery Centre Łódź
Fujitsu w Łodzi jako service desk świadczy usługi w zakresie wsparcia IT dla klientów korporacyjnych, głównie z branży finansowej, bankowości i telekomunikacji. Centrum jest wielojęzycznym i międzynarodowym środowiskiem pracy. Wspiera klientów w 10 językach, m.in. angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, portugalskim, włoskim, holenderskim, norweskim, rosyjskim. Pracuje w systemie 24h/7.

» fujitsu.com/pl
SURCHEM
Firma Surchem jest dystrybutorem specjalistycznych surowców i dodatków chemicznych dla wielu branż przemysłu m.in. kosmetyka, farmacja, chemia gospodarcza, tworzywa sztuczne, farby i lakiery oraz chemia budowlana. Surchem należy do szwajcarskiej grupy POLYGON CHEMIE A.G. działającej od ponad 30 lat w krajach Europy Zachodniej, obecnie rozwijającej swoją działalność w pozostałych krajach Unii Europejskiej. W 2019 roku miesięcznik Forbes wyróżnił firmę Surchem Diamentem w kategorii najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Regionie Łódzkim.

» surchem.pl
Surchem
MABION
Mabion
Mabion S.A. to pierwsza polska firma biotechnologiczna. Została utworzona w marcu 2007 roku. U podstaw jej powstania leżała idea zainicjowania działalności w obszarze gospodarki opartej o wiedzę i technologię.

» mabion.eu
KINNARPS POLSKA
Kinnarps dostarcza rozwiązania do aranżacji wnętrz do biur i instytucji publicznych. Cały łańcuch dostaw, począwszy od surowców, a skończywszy na gotowych rozwiązaniach biurowych, charakteryzuje się wysoką jakością i niskim wpływem na środowisko. Kinnarps prowadzi sprzedaż w 200 punktach na terenie 40 krajów. W całej grupie pracuje ponad 2 tys. osób.

» kinnarps.pl
Kinnarps Polska
PEOPLEVOX
Peoplevox
Firma Peoplevox zajmuje się dostarczaniem oprogramowania typu SaaS dla branży e-commerce i retail. Jej główna siedziba zlokalizowana jest w prestiżowej londyńskiej dzielnicy Marylebone. W 2014 roku, przy ul. Fabrycznej 17 w Łodzi, został otwarty oddział techniczny firmy, który obsługuje klientów z całego świata.

» peoplevox.com
PCG POLSKA
Public Consulting Group, Inc. (PCG) to globalna firma oferująca doradztwo, szkolenia i nowoczesne rozwiązania informatyczne. PCG Polska specjalizuje się w usługach dla instytucji i firm działających w sferze publicznej. Odbiorcami usług PCG w Polsce jest ponad 3,500 szkół, 50 uczelni, a także liczne szpitale i ośrodki opieki długoterminowej. Klientów firmy wspiera blisko 200 konsultantów, analityków branżowych i ekspertów.

» pcgpolska.pl
PCG POLSKA
KOFEINA LUNCH BAR
Kofeina Lunch Bar
Kofeina Lunch Bar to restauracja serwująca śniadania, drugie śniadania oraz lunche. Na miejscu oferowane są w większości dania kuchni polskiej (domowe obiady), choć w menu natrafić można również na pizzę, hamburgery, burito czy tortillę. Lokal przyjmuje również zamówienia na wynos oraz z dowozem na obiady, kanapki, bajgle i kawę.

» Kofeina Lunch Bar na facebooku
NEWSLETTER
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
AKCEPTUJĘ